Sport Shqiptar

Një tjetër tifoz shqiptar u fut në fushë, momenti nuk u kap nga kamerat

Një tjetër tifoz shqiptar kapërceu rrethimin e brendshëm të stadiumit, duke u futur në fushë, gjatë duelit mes Kroacisë dhe Shqipërisë që përfundoi në barazim 2-2.

Goli dramatik i kuqezinjve në minutën e 95-të, bëri që tifozi të mos përmbahej, duke vërshuar drejt fushës.

Ai kaloi sigurimin e stadiumit për t’u futur në tapetin e gjelbër, teksa ky moment u kap nga kamerat amatore në stadium, duke mos u transmetuar nga regjia qendrore.

Linku i videos.

/Shqip.com