Lajme

Një fëmijë 12-vjeçar përplaset nga kamioni në Elbasan

Aksident në Elbasan

Një 12-vjeçar është përplasur nga një kamionë në Elbasan, shkruan Insajderi.

Aksidenti mësohet të këtë ndodhur tek kthesa e Krastës.

Sipas policisë së Shqipërisë i mituri është transportuar në spital dhe nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Në pamjet e siguruara nga Abcnews.al, në rrugë shihen njolla gjaku.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pamjet i gjeni duke klikuar KËTU.