Rozë

Neda Balluku mbron Heidin, “sulmon” Romeon

Ish-banorja e spektaklit televiziv “Big Brother”, Neda Balluku ka komentuar ndarjen e Heidit dhe Romeos në “BBV”.

Në disa postime në rrjete sociale, ajo i del në mbrojtje Heidit duke marrë si shembull historinë e Frederica Lepanto, banore e “Grande Fratello 14” e cila ndodhej në një situatë të ngjashme ku u dashurua brenda pak javësh me një nga djemtë e shtëpisë dhe më pas ai nisi ta largonte nga vetja por në fund Lepanto u shpall fituese edhe pse ju desh kohë të kalonte situatën e ndarjes nga djali që i rrëmbeu zemrën brenda shtëpisë.

Me këtë histori, Neda shprehet se edhe Heidi mund t’ja dalë duke komentuar situatën e saj me Romeon, mbrëmjen e djeshme të cilët konfirmuan edhe ndarjen.

Ajo ndër të tjera shprehet se aktori mesa duket nuk mund ta pranojë që ish-partnerja e tij është lojtare më e fortë dhe ka vendosur ta ndajë pa marrë parasysh sesa mund të ndikojë emocionalisht tek Heidi.

/Shqip.com