Rozë

Mozzik i dedikon këngë vajzës së tij, Hanës

Mozzik

Reperi i njohur kosovar ka publikuar këngën e re të titulluar “Të dua”.

Reperi këngën ia kushtoi vajzës së tij Hanës.

Kënga ka tematikë distancën e reperit dhe vajzës së tij pasi ai dhe Loredana u ndanë pas lindjes së saj.

Mozzik ka qenë në lidhje me Loredanën, e cila jeton në Zvicër.

Kënga është komentuar dhe vlerësuar mjaft nga publiku.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022