Rozë

Motra e këngëtares shpërthen ndaj Vesës

Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet nga Kosova që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania”.

Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

“Oooo! Vesa Vesaaa se Arta te konsideron shoqee po tii me kete ide pre “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Artën si nje person qe i duhet shtepise kush je tili qe flet per shogen tende te ngusht moooj”

/Shqip.com