Rozë

Moment magjik, Dj Dagz i propozon Einxhelit martesë

Dj Dagz dhe Einxhel janë personat me të perfolur të momentit.

Dyshja priten të bëhën prinder të një djali shumë shpejtë.

Për këtë moderatorja ka mbledhur shoqërinë ku edhe ka festuar.

Mirëpo, në këtë datë kishte gëzim të dyfishtë, pasi Dagz i propozon moderatores martesë.

Pamjet i gjeni ne videon e ndarë për fansa.

/Shqip.com