Sport Shqiptar

Moderatorja shqiptare “ngre” temperaturat me fotot e fundit

Moderatorja sportive, Lei Kraja, është tepër aktive në rrjetet sociale, me foto dhe video për ndjekësit e saj të shumtë.

Lei së fundmi ka menduar që t’i “ngrejë” temperaturat me një set fotosh me bikini, teksa shfaqet më në formë se kurrë.

Si gjithnjë nuk kanë munguar komplimentet dhe pëlqimet e shumtë nga fansat.

/Shqip.com