Rozë

Moderatorja e Big Brother shtatzënë për herë të dytë

Jonida Vokshi është shtatzëne për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur Olti Curri dhe me pas është pohuar nga vet ajo.

Ajo pranojë urime të shumta dhe tha se është gëzuar tejet mase.

Jonida për herë të parë po udhëheq një spektakël si Big Brother VIP Kosova.

Ndryshe, sonte në prime pritet të këtë shumë surpriza.

/Shqip.com