Rozë

Mes Heidit dhe Meritonit, kush e meriton finalen sipas Romeos?

Teksa ishte duke u diskutuar një debat mes Heidit dhe Meritonit, opinionisti i spektaklit televiziv “BBVA3”, Arbër Hajdari pyeti Romeon se kush e meriton finalen mes tyre sipas tij.

Arbri: Nëse ka vetëm një vend për në finale, kush e meriton të shkojë, Meritoni apo Heidi

Romeo: Nuk po më vejnë këta në këtë zgjedhje, po më vë ti? Unë po them jam në siklet dhe nuk flas as për njërin as për tjetrin. Dua thjesht që këta ti sheshojnë gjërat. Ju po më thoni zgjidh mes shokut dhe të dashurës. Nuk jap një përgjigje për këtë.

/Shqip.com