Rozë

Meriton Mjekiqi thyen heshtjen pas finales së “Big Brother VIP 3”

Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë ditën e sotme pas finales së “Big Brother VIP 3”.

Përmes një videoje të postuar në Instagram ai ka falenderuar mbështetësit e tij për mbështetjen në këtë aventurë.

“Në fakt sot po e shijoj ditën. Kam pushuar, kam fjetur. Jam mirënjohës që keni besuar se unë mund të vija deri këtu ku arrita. I jam mirënjohës çdo familjeje shqiptare dhe çdo shqiptari kudo në botë që më keni votuar. dhe ju falenderoj shumë për çdo gjë. Jua dua pa masë”, ka thënë Meritoni.

/Shqip.com