Rozë

Megi Pojani feston ditëlindjen, ndez rrjetin me foto

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlinindjen, ku gjithashtu nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për ti mbuluar.

/Shqip.com