Rozë Ndërkombëtar

Megan Fox bënë ndryshimin drastik në pamje

Megan Fox dhe i fejuari Machine Gun Kelly u panë në shoqëri të njëri-tjetrit të hënën gjatë një daljeje në New York.

Aktorja 37-vjeçare – e cila së fundmi njoftoi se kishte shkruar një libër me poezi – mori vëmendje teksa zbuloi një pamje të re të zjarrtë.

Ylli i filmave mbante një paruke të kuqe të ndezur, e cila ishte prerë të shkurtër me balluke.

Fox e kombinoi atë me një mini fustan të zi prej sateni me prerje që i nxirrte në pah gjoksin e saj dhe këmbët e tonifikuara.

Ndërkohë, partneri i saj 33-vjeçare iu bashkua asaj me pantallona gri të argjendta dhe një bluzë të kuqe me shirita.

Kelly, emri i lindjes së të cilit është Colson Baker, zhveshi krahët e tij plotësisht me tatuazhe në bluzën pa mëngë.

Ai ka përshtatur dukjen edhe me me bizhuteri me ngjyrë argjendi, duke përfshirë një gjerdan me zinxhir dhe byzylykë të ngjashëm.

Babai i një fëmije e përfundoi pamjen e tij të modës me një palë atlete Rick Owens bardh e zi.

Megan, e cila luan në filmin e ardhshëm “Expend4bles”, i përshtati këpucët e tij teksa kishte veshur një palë këpucë me platformë Oxford bardh e zi.

Dhe ajo tërhoqi vëmendjen te gjoksi i saj teksa veshi një varëse zinxhiri prej ari me një varëse të madhe guri të zi.

Dalja vjen pasi muajin e kaluar Megan njoftoi se do të publikojë një përpjekje letrare këtë vjeshtë.

Ajo hyri në Instagram në fillim të gushtit për të ndarë kopertinën e librit të saj me poezi “Pretty Boys Are Poisonous”.

Ndërsa ajo nuk ka ndarë shumë për përmbajtjen, është e sigurt të supozohet se ajo mund të jetë frymëzuar nga marrëdhënia e saj me Kelly dhe të jetë ndarë nga Brian Austin Green.

Ajo dhe Kelly u fejuan pas një viti e gjysmë lidhjeje më 11 janar 2022.

Vendndodhja për propozimin ishte jashtë Spa Botanico në plazhin Ritz-Carlton Dorado në Porto Riko.

Muajin e kaluar, një burim i tha Us Weekly se dyshja ishin rikthyer në planifikimin e dasmës së tyre.

Kjo vjen pas një pushimi në mars. Kishte pretendime se dyshja ndaluan planifikimin e dasmës së tyre në mënyrë që të punonin për problemet e tyre.

Marrëdhënia e tyre filloi menjëherë pasi ajo dhe Green i dhanë fund lidhjes së tyre 14-vjeçare.

Ai dhe e dashura e tij, Sharna Burgess, mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë, të quajtur Zane Walker, në qershor 2022. 

/Shqip.com