Rozë

“Më i bukuri i familjes”, fjalët e Bora Zemanit për vëllain e Donaldit

Bora Zemani

Vëllëzërit Veshaj janë ndër më të komentuarit në mediat rozë.

Përveç Donaldit dhe Romeos, më pak i komentuar është Marios, i cili feston ditëlindjen.

Edhe pse nuk është shumë i ekspozuar në publik, për të nuk kanë munguar urimet e shumta.

Romeo ka publikuar një foto me vëllain dhe ka shkruar “Me sa fat jam që të kam. Edhe 100 vjeç. Të dua më shumë!”.

Vëmendje mori shumë komenti i Bora Zemanit.

“Edhe 100 më i bukuri familjes!”, ka shkruar moderatorja, duke marrë shumë ‘likes’.

/Shqip.com