Rozë

Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për të dal jashtë

Debatet në mes të Luizit dhe Oltëes brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, nuk po mbarojnë.

Pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efin, Luizi ka nisur menjëherë sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij, veçanërisht ndaj Oltës.

Kjo e fundit i tha Luizit se gjithmonë do votojë kundër tij sepse nuk ka respekt për të ndërsa Luizi ia ktheu duke i thënë se do e bëjë të kërkojë vetë të dal jashtë.

“Ti kur më sheh mua djersin. Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë”, i tha Luizi asaj.

Ndërsa, Olta i tha ta mbante fjalën.

/Shqip.com