Rozë

Luizi e kallë Amerikën

Fituesi i ‘Big Brother Vip 2’, Luiz Ejlli, pas përfundimit të spektaklit vendosi që të ndjekë karrierën e tij si këngëtar, pas 2 projekteve të publikuara menjëherë sapo doli nga shtëpia, Luizi u nis drejt Amerikës, ku mbajti dhe koncertin e tij të parë.

Mijëra shqiptarë që jetojnë në Amerikë, janë mbledhur për ta ndjekur nga afër.

“Faleminderit për këtë super natë Amerikë”, shkruajti Luizi.

/Shqip.com