Rozë

Luizi bën veprimin e papritur ndaj Jorit

Banorët mbrëmë në Big Brother kanë organizuar konkursin “Miss & Mister Big Brother”.

Ata sfiluan para anëtarëve të jurisë që u zgjodhën Luizi, Olta dhe Kristi.

Pas sfilatave të banorëve, titulli “Miss Big Brother “ iu dhurua modeles Jori Delli teksa ai për “Mister Big Brother” aktorit Elvis Pupa.

Por, ajo që mori gjithashtu vëmendje ishin reagimet që Luizi bëri gjatë gjithë kohës që Jori po bënte sfilatën e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë gri.

Ai madje edhe nuk i kursejë ngacmimet në drejtim të saj për fizikun që ka.

/Shqip.com