Rozë

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

Romeo Veshaj dhe Bora Zemani

Ka një kohë të gjatë që në media flitet se Liro Hoxha është në lidhje dashurie me Romeo Veshj.

Kjo pasi së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa shoqëroheshin bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit.

Ata u panë të afërt sa që video u bë virale në rrjetet sociale.

Mirëpo një detaj tjetër ka hedhur poshtë dyshimet se dyshja mund të kenë diçka në mes veti.

Në postimin e saj të fundit një ndjekës e komenton Lorin si “kunatë” me Bora Zemanin, pasi kjo e fundit është në romancë me Donald Veshajn, vëllain e Romeos.

Por dikush tjetër ka replikuar, duke shkruar: Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung.

Dhe në fakt këtu ka ardhur edhe reagimi i Lori Hoxhës e cila e ka bërë ‘like’ komentit, duke rënë kështu dakord me ndjekësin./SHQIP.com