Rozë

Loredana “godet” sërish Mozzik nëpërmjet vajzës së tyre, Hanës?

Loredana, Mozzik dhe Hana

Loredana dhe Mozzik janë një nga emrat më të përfolur.

Ata kanë kohë që janë ndarë mirëpo thumbat në mes veti nuk i mungojnë.

Reperja ka publikuar në “TikTok-un” e saj një video ku këndon një pjesë siç duket nga kënga e saj e re, ku ka folur për marrëdhënien me vajzën e saj.

Si përshkrim të videos në fjalë Loredana ka shkruar diçka që ka bërë jo pak përshtypje.

“A janë paratë më të rëndësishme që nuk je me fëmijën tënd?”.

Si do të reagojë Mozzik mbetet për tu parë.

@loredanaofficial

IST DAS GELD SO WICHTIG DAS DU NICHT MIT DEINEM KIND BIST?

♬ Originalton – loredana

/Shqip.com