Lajme

Lipjan: Tetë persona rrahen mes veti

Foto e ilustruar

Tetë persona janë rrahur ndërmjet veti në Lipjan.

Ngjarja ka ndodhur të martën ku pas një mosmarrëveshjeje filloi dhe dhuna.

Si rezultat i kësaj një person ka marrë lëndime trupore me çka ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë arrestuar për t’u dërguar në mbajtje. /Shqip.com