Lajme

Kurti pret në takim Stoltenbergun – Nuk deklarohen për media

Albin Kurti dhe Jens Stoltenberg

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur të enjten në takim Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, njofton Shqip.com.

Pas takimit, asnjëri nga ta nuk është deklaruar për media.

Paraprakisht Stoltenberg është takuar me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani, komandantin e KFOR-it, Franco Federicin dhe drejtorin e Ekipit Këshillues dhe Ndërlidhës të NATO-s, Frank Best.

Sekretari i aleancës veri-atlantike ka takuar edhe trupat e KFOR-it që janë Kosovë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022