Sport Ndërkombëtar

Komike: Kështu dukej Mbappe afër basketbollistit francez (VIDEO)

Kylian Mbappe është ndër futbollistët më të mirë në botë, por ndonjëherë edhe ai ndihet inferior.

Diçka e tillë i ndodhi kur u gjend para një basketbollisti dhe kjo për shkak të gjatësisë

Mbappe është takuar me basketbollistin francez, Victor Wembanyama. Pas hedhjes së shortit të NBA në Paris, të dy sportistët kanë gjetur kohë për të biseduar. Megjithatë imazhi i kapur nga ky takim me gjatësinë e basketbollistit dhe mënyrën sesi Mbape e shikonte është një histori më vete.

/Shqip.com