Rozë

“Kjo kurrë s’ka qenë dashni”/ Besi thumbon Xhensilën, lançon projektin e ri muzikor

Bes Kallaku është një ndër emrat më të lakuar të shtypit rozë sidomos pas ndarjes së bujshme me Xhensila Myrtezaj.

Pak momente më parë Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në instagram Besi thekson se ky teksti është tekst shpirti gjë që të lë nënkuptimin se është dedikim për këngëtaren me të cilën ka dhe 2 fëmijë Ajkën dhe Amenin.

/Shqip.com