Rozë Ndërkombëtar

Kim Kardashian nuk shqetësohet për lidhjen e re të Pete Davidsonit

Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe  Pete Davidson u ndan në fillim të këtij viti.

Ndërkaq, Davidson së fundmi është në një lidhje të re me modelen Emily Ratajkoëski.

Për këtë lidhje Kim thuhet se është e qetë për romancën.

Ajo nuk ka komentuar asnjëherë lidhjen e tyre, dhe shihet të fokusohet te vetja dhe fëmijët e saj.

Pete dhe modelja Ratajkoëski, po vazhdojnë lidhjen e tyre dhe shihen mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

/Shqip.com