Rozë Ndërkombëtar

Kim Kardashian duket se ka humbur peshë, shihet më e dobësuar në fotografitë e fundit

Kim Kardashian e ekspozoi trupin e saj të dobësuar të enjten për një takim dreke në Nobu, në Malibu.

41-vjeçarja dukej e hijshme dhe elegante e veshur me një bluzë të zezë, ndërsa takohej me filantropisten Laura Arrillaga-Andreessen për pak ushqim japonez.

Takimi i saj erdhi ndërsa ish-bashkëshorti i saj Kanye West përshkallëzoi grindjen e tij me të dhe familjen e saj në rrjetet sociale pas një periudhe relativisht të qetë që nga ndarja e saj nga Pete Davidson, shkruan DailyMail.

Kim dukej e hijshme dhe me stil në veshjen e saj tërësisht të zezë, e cila përfshinte një bluzë që nxirrte në pah dekoltenë e saj dhe tregonte krahët dhe belin e saj të pakësuar së fundmi.

Ajo e kombinoi pjesën e sipërme me një palë pantallona të ndezura, së bashku me taka të zeza.

Bukuroshja bionde, i kishte lidhur flokët e saj në një topuz të vogël, ndërsa rrënjët e saj brune dukej qartë se kishin filluar të shfaqeshin.

Kim i shtoi pak luks pamjes së saj me një çantë të zezë të markës “Balenciaga”, e cila shitet për 2,950 dollarë/euro në disa dyqane me pakicë të nivelit të lartë.

Kim kompletoi pamjen e saj me syze dielli sportive të zeza me lente me sy të mëdhenj.

Laura gjithashtu iu përshtat veshjes së shoqes së saj, Kim, duke veshur gjithashtu diçka të zezë.

Filantropja është gruaja e sipërmarrësit të “Silicon Valley”, Marc Andreessen, dhe vajza e miliarderit zhvillues të pasurive të paluajtshme John Arrillaga./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022