Rozë

Kida publikon këngën e shumëpritur

Këngëtarja e njohur Kida, është ndër të më pëlqyerat e publikut shqiptar.

Kida, së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Leje” dhe është shkruar nga RRON KAI.

Qysh në orët e para të publikimit, kënga ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e këngëtares.

Kënga e fundit e saj ishte në bashkëpunim me Dafina Zeqirin “Ai me mu so”.

/Shqip.com