Lajme

Këto janë temperaturat për sot

Për ditën e sotme parashikohet mot i paqëndrueshëm me reshje shiu dhe intervale me diell.

Gjatë mëngjesit parashihen temperatura me të ulta dhe reshje shiu, derisa më pas do të ketë intervale me diell.

Gjatë pasdites priten erëra të forta, të cilat në viset malore mund të sjellin edhe reshje bore.

Temperaturat do të lëvizin nga 8 deri në 12 gradë Celsius.

/Shqip.com