Rozë

Këta banorë nuk po marrin pjesë në “dasmën” e Kiarës dhe Luizit

Banorët në Big brother VIP Albania janë përballur më një sfidë.

Ata kanë improvizuar një dasmë, ku çifte ishin Luizi dhe Kiara.

Por ajo çfarë bie në sy gjatë kësaj dasme është se “grupi Olta”, apo përkrahësit e Oltës po vazhdojnë të qëndrojnë larg vendit ku po këndohet e vallëzohet.

Ishte veç Olta, ajo që qëndrojë duke vallëzuar në vallë.

/Shqip.com