Rozë

“Kemi 15 vite bashkë, por…”, gazetari tregon bisedën me Princ Lekën: Ai dhe Elia nuk ecnin më përkrah njëri-tjetrit

Sherri në Pallatin Mbretëror vazhdon të jetë lajm i ditës i rubrikës së showbizit por jo vetëm.

Të afërmit e secilës palë janë pozicionuar në kahe të kundërta dhe mbrojnë si Princin ashtu edhe Elian.

Gazetari Andi Llabuti ka folur së fundmi për çështjen e konfliktit mes Princ Lekës dhe ish-bashkëshortes së tij Elia Zaharia.

Ai tha se me Princ Lekës ka njohje prej vitesh, teksa u shpreh se dhe vetë ai i kishte pohuar pas lajmeve të divorcit, se mes tyre ka pasur një ftohje të vazhdueshme.

Sipas Llabutit ata nuk ecnin “krahë për krahë, por më shumë si ushtarë dhe stoikë”.

Që në 2016, çifti nuk kishte një marrëdhënie të mirëfilltë, ekzistonte një ftohje. Ishin shumë stoik, nuk ecnin krahë për krahë, por shumë si ushtarë, këtë përshtypje më linin mua. Unë kam më shumë raporte të afërta me Princin, dhe më pak me Elian. Intuita ime nuk më gënjeu pasi kjo gjë mu tha dhe nga vetë Princi pasi dolën lajmet e divorcit. Ai tha se kishim 15 vite që njiheshim, dhe kishim një ftohje të vazhdueshme që prej fillimit”, u shpreh Llabuti.

/Shqip.com