Rozë

Jonida Vokshi mund të jetë pjesë e Big Brother VIP Kosova?

Aktorja dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, ka ngritur shumë dyshime se mund të jetë pjesë e Big Brother VIP Kosova.

Aktorja përmes një storje të publikuar në Instagram, Vokshi ka lënë të kuptohet që mund të jetë pjesë e programit.

Ajo nuk ka dhënë detaje tjera, veçse postimit ku shihet duke marrë thirrje nga programi.

Kujtojmë që aktorja ka luajtur edhe në serialin “O sa mirë”.

“Big Brother VIP Kosova”, është drejt finalizimit ndërkaq ende nuk janë bërë publik pjesëmarrësit.