Horoskopi i datës 8 qershor

 • dashi

  Nëse bëni një blerje impulsive këtë fundjavë, nuk do të kalojë shumë kohë para se të pendoheni. Ju nuk duhet të shikoni se ku shkon çdo dollar dhe cent, por duhet të kufizoni sasinë e parave që shpenzoni për artikujt që nuk ju nevojiten vërtet.

 • demi

  Ndërsa planeti i energjisë Mars do të zhvendoset në shenjën tuaj këtë fundjavë, do të bëheni më të sigurt dhe më ambicioz. Në planin e punës, veçanërisht ju keni qenë një yll në rritje për një kohë të gjatë – tani është koha të bëheni ylli i madh që dini se mund të jeni.

   

 • binjaket

  Ju mund të mos jeni anëtari më introvert i zodiakut – në fakt larg tij – por do të ketë raste gjatë 48 orëve të ardhshme kur duke parë brenda vetes do të kuptoni më shumë për botën përreth jush. Të dyja janë të lidhura ngushtë.

 • gafore

  Mesazhi i yjeve këtë fundjavë është se jeni të lirë të bëni çfarë të doni për sa kohë që ndiheni mirë për këtë. Megjithatë, nëse ndërgjegjja juaj fillon t’ju shqetësojë, duhet ta konsideroni këtë si një shenjë që duhet të rregulloni pak sjelljen tuaj.

 • luani

  Mënyra se si zgjidhni të merreni me punëdhënësit dhe kolegët e vjetër këtë fundjavë do të përcaktojë në një masë të madhe nëse përpjekjet tuaja do të jenë ose jo të suksesshme. Ata mund të jenë të bezdisshëm ndonjëherë, por ju do të keni nevojë për mbështetjen e tyre, kështu që luani mirë.

 • virgjeresha

  Marsi zhvendoset në zonën më aventureske të grafikut tuaj këtë fundjavë dhe ju do të ndjeni një dëshirë të madhe për t’i bërë gjërat të ndodhin në botë. Mos kini frikë të udhëtoni më larg se zakonisht – kjo do t’ju zgjerojë mendjen dhe do të rrisë gjithashtu bilancin tuaj bankar.

 • peshore

  Ju e urreni kur njerëzit ju mbajnë sekrete dhe do të përpiqeni të zbuloni atë që miqtë dhe anëtarët e familjes e dinë se ju nuk e dini. Shanset janë që kur ta zbuloni do të jetë paksa një anti-kulm. Disa sekrete mund të jenë mjaft të mërzitshme.