Horoskopi i datës 26 qershor

 • dashi

  Nëse ajo që ndodh sot ju detyron të zvogëloni planet tuaja, mos u shqetësoni për këtë, pasi ajo që ndodh më vonë do ta kompensojë më shumë se sa. Kjo në fakt mund të jetë një nga ato situata kur falënderoni yjet tuaj me fat që ju penguan të aktroni.

 • demi

  Pavarësisht se sa e arsyeshme mund të jetë këndvështrimi juaj, do të zbuloni se disa nga kolegët tuaj refuzojnë të kuptojnë atë. Megjithatë, kjo është në rregull, sepse ata që janë më lart, do të kuptojnë se ju jeni në të drejtën dhe do t’ju shpërblejnë në përputhje me rrethanat.

 • binjaket

  Ju nuk duhet të lejoni askënd, madje as miqtë tuaj, të prishë qoshet ose të përkulë rregullat. Planetët paralajmërojnë nëse lejoni vetëm një person të ikë me diçka për të cilën duhet të dënohet, atëherë të gjithë do të fillojnë të marrin liri në kurrizin tuaj.

 • gafore

  Ju pëlqen apo jo, do të jeni në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të ardhshme, kështu që vishni fytyrën tuaj të lojës dhe veproni sikur të jeni super të sigurt për atë që po bëni. Ky është një nga ato raste kur mund t’ju duhet ta bëni bllof.

 • luani

  Të tjerët mund të jenë të prirur të përdorin metoda të fshehta për të arritur qëllimet e tyre, por ndjenja juaj e drejtësisë nuk do t’ju lejojë ta bëni këtë. Ata mund të fitojnë në afat të shkurtër, por me kalimin e kohës do të vihet re integriteti juaj dhe jeni ju që do të fitoni.

 • virgjeresha

  Besoni atë që një mik ka për t’ju thënë sot, edhe nëse bie ndesh me gjithçka që ju mendoni si racionale. Ka raste kur ana logjike e trurit tuaj mund të zbulojë vetëm gjysmën e historisë dhe ju duhet të mbështeteni tek dikush që është natyrshëm më intuitiv.

 • peshore

  Ngjarjet shqetësuese mund t’ju bëjnë të pyesni veten se çfarë po ndodh në botë, por mos lejoni që kjo t’ju shqetësojë shumë. Ka diçka që vjen vetëm pak përpara që do t’ju kujtojë se universi është gjithmonë në kontroll.