Horoskopi i datës 22 mars

 • dashi

  Marsi, sundimtari juaj, kalon sot në zonën më të ndjeshme të grafikut tuaj, kështu që edhe nëse jeni lloji i Dashit që largon lehtësisht kritikat, mund të zbuloni se komentet negative të njerëzve të tjerë ju tërheqin më shumë se zakonisht.

 • demi

  Ndaloni së ëndërruari për atë që dëshironi dhe filloni ta bëni atë. Keni bërë kaq shumë plane, disa prej të cilave kthehen në vite, por në sa raste i keni ndjekur ato deri në përfundim? Është koha për të marrë seriozisht të ardhmen tuaj.

 • binjaket

  Ju e dini se keni atë që duhet për të pasur sukses dhe tani që Marsi po lëviz në zonën më ambicioze të grafikut tuaj, do të keni çdo shans për ta provuar atë. Mos prit të të ftojnë për të bërë diçka të veçantë, bëje tani dhe merru me pasojat më vonë.

 • gafore

  Nëse jeni lloji i Gaforres që kënaqet duke qenë i paparashikueshëm, atëherë ajo që do të bëni më pas do t’ju kënaqë pa masë, ndërsa shikoni pamjet e mahnitshme të fytyrave të familjes dhe miqve. Ata mund të thonë se jeni i çmendur, por po sikur të jeni?

 • luani

  Gjërat më të mira në jetë mund të mos jenë gjithmonë falas, por ato që ju ofrohen gjatë 24 orëve të ardhshme do të vijnë pa fije të lidhura, kështu që kapeni atë dhe bëjeni të funksionojë për ju. Ekziston një faktor i caktuar fati që funksionon në favorin tuaj tani.

 • virgjeresha

  Tensionet në një marrëdhënie një-për-një janë krijuar prej disa kohësh dhe mund të shpërthejnë në mënyrë dramatike gjatë ditëve të ardhshme, ndërsa Marsi kalon në zonën e partneritetit të grafikut tuaj. Kjo mund të jetë një gjë shumë e mirë.

 • peshore

  Diçka që nuk e prisnit të ndodhte do t’ju rrëzojë sot dhe mund të duhet pak kohë përpara se të jeni plotësisht në gjendje të pajtoheni me të. Megjithatë, nuk ka kuptim të mendosh shumë thellë për këtë – disa gjëra thjesht nuk mund të ndihmohen.