Horoskopi ditor, shenjat që mund të përballen me tensione sot

 • dashi

  Në dashuri, mos humbni kohë duke ndjekur nga pas njerëz që as nuk ju meritojnë. Pyesni veten, mos vallë po investoheni kot dhe po humbni kohën? Në punë, nga ana tjetër, lodhja ndjehet, por angazhimi juaj do të shpërblehet.

 • demi

  Largoni mendimet e këqija dhe mos hezitoni të bëni njohje të reja. Keni krijuar bindjen se nuk ia vlen, por diçka te cepi ju pret, mjaft të ktheni kokë. Në punë është krijuar një situatë agresive, duket sikur diçka ka ngecur.

 • binjaket

  Një ditë me shqetësime për ndjenjat kjo e enjte, kujdes me gjërat që thoni, mos krijoni konflikte. Në punë, mos i përballoni gjërat duke marrë çdo gjë majë më majë, por kërkoni zgjidhje përmes ndërmjetësimit.

 • gafore

  Në dashuri, këtë të enjte mos i trazoni shumë ujërat. Nuk është momenti të shkaktoni çarje në lidhje. Nga ana tjetër, në punë duhet të jeni të vëmendshëm dhe të përcaktoni saktësisht si dhe të jeni të qartë plotësisht për kushtet e një marrëveshjeje.

 • luani

  Historitë që lindin në fund të muajit janë të bukura! E parë kjo nga prizmi i kësaj të enjteje, ecni me parimin. Lajme interesante po vijnë në fushën profesionale.

 • virgjeresha

  Horoskopi bën thirrje për maturi këtë të enjte, nëse ka pasur keqkuptime me partnerin/en, kërkoni rrugën e dialogut. Në punë janë krijuar disa situata ngecjeje.

 • peshore

  Yjet janë intriguese në fushën e ndjenjave për të lindurit e shenjës së Peshores. Lind pyetja për disa, sa jeni të sigurt që pas një miqësie nuk ka vërtet asgjë tjetër? Lodhja në punë ndihet, por edhe për ju, angazhimi që keni, do të shpërblehet.