Horoskopi ditor, për këto shenja do të jetë ditë e qetë sot

 • dashi

  Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten.

 • demi

  Kohët e fundit ka pasur pak tension në dashuri dhe jeni mjaft të shqetësuar. Në punë nuk jeni të sigurt nëse do të vazhdoni apo jo një bashkëpunim.

 • binjaket

  Jeni pak i nënshtruar, partneri juaj është apo dhe e ndjeni larg dhe ju mungon. Në punë, përpiquni të bëni vetëm atë që është shumë e nevojshme.

 • gafore

  Kjo ditë e parë e javës është e favorshme për ndjenjat, por nëse të hënën nuk ndiheni fort në formë, shtyjini për të martën angazhimet tuaja. Lodhja në punë po bën të vetën dhe po e bë të ndjehet.

 • luani

  Në dashuri, partneri është larg dhe kjo ju krijon një farë axhitimi. Në punë janë të mundshme ngecjet, ndaj bëni kujdes.

 • virgjeresha

  Organizoni diçka të këndshme, ju duhet sepse keni nevojë të çlironi tensionin. Në punë dhe te paratë, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

 • peshore

  Emocionet e bukura janë rrugës në dashuri, jini të hapur! Në punë keni energji të mirë, intuita juaja rezulton fituese.