Horoskopi ditor, parashikimet e yjeve për sot

 • dashi

  Tregohuni më të përkujdesur për partnerin ju të dashuruarit dhe mundohuni ta surprizoni atë në çdo moment. Keni për t’u ndier më mirë edhe vetë dhe partneri do ju adhurojë më tepër. Beqarët do kalojnë një ditë fantastike dhe të mbushur me emocione. Planetët do kujdesën në çdo moment për financat dhe do ju ndihmojë t’i zgjidhni të gjitha problemet.

 • demi

  Dita e sotme do fillojë mirë për ata që janë në një lidhje, por pas mesditës ka rrezik që situata të marrë tatëpjetën. Beqarët do kenë më shumë sukses se kurrë në dashuri dhe jeta do ju marrë një drejtim më të bukur. Kënaqësitë do jenë të forta. Në planin financiar tregohuni sa më vigjilentë që të mundeni sepse gjendja nuk do jetë shumë e qëndrueshme.

 • binjaket

  Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë tejet i përshtatshëm për të folur edhe për tema delikate. Mund te filloni edhe projekte të përbashkëta të cilat do ju afrojnë me tepër. Beqarët do mundohen gjatë gjithë ditës, por nuk do e gjejnë dot personin e ëndrrave. Në planin financiar vazhdoni të jeni të kujdesshëm me shpenzimet dhe shumë shpejt gjendja do ju përmirësohet.

 • gafore

  Ditë e këndshme do jetë kjo e sotmja për gjithë të dashuruarit. Me partnerin do merreni vesh për mrekulli dhe mund të jeni gati edhe për të hedhur hapa më tej. Beqarët nuk do i kenë gjërat shumë të lehta, por gjithsesi nuk duhet të dorëzohen deri në fund. Financat do kenë goxha përmirësime falë mbështetjes së fortë të Uranit. Mund ta shfrytëzoni rastin për të bërë edhe investime.

 • luani

  Ka mundësi të ketë turbullira te mëdha sot në jetën tuaj në çift. Asnjëri prej jush nuk do hapë rrugë dhe marrëdhënia do jetë shpesh e trazuar. Beqarët do jenë më optimiste dhe nuk do e lëshojnë vetën para pengesave që do iu dalin. Në planin financiar do kryeni transaksione të rëndësishme dhe jeta ka për të marrë kthesën e shumë ëndërruar.

 • virgjeresha

  Ndikimi i madh i Plutonit mund të krijojë një klimë konfliktuale dhe të tendosur në çift. Nuk do merreni vesh mirë me partnerin dhe debatet do jenë të vazhdueshme. Beqarët do jenë në humorin e duhur për të joshur në çdo moment. Ka gjasa që të kenë një ditë me fat sot. Për financat do jetë një ditë më shume fat. Do i kryeni edhe shpenzimet e menduara prej kohësh.

 • peshore

  Jeta juaj në çift do jetë e animuar sa duhet sot. Në çdo moment do ndiheni mirë pranë partnerit dhe do kënaqeni pafund nga fjalët që ai do iu thotë. Beqarët duhet ta kontrollojnë vetën dhe nuk duhet të rendin pas cilitdo që do ju dalë përpara. Në planin financiar do i bëni të gjitha përpjekjet që keni në dot për ta ndryshuar për mire situatën. Më pak mundim do ja dilni.

 • akrepi

  Ditë fantastike ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Problemet e së shkuarës do i lënë njëherë e mirë pas krahëve dhe do mendojnë vetëm si ta bëjnë të ardhmën sa më të bukur. Për beqarët mund të ndodhë gjithçka kështu që duhet të bëhen gati. Çështjet e financave do jenë goxha më të mira se më parë.

 • shigjetari

  Dita e sotme nuk do jetë aspak e qëndrueshme për ata që janë në një lidhje. Herë pas here mund të keni edhe debate të forta me ata që keni në krah. Beqarët duhet të presin edhe disa ditë para se të tentojnë të joshin sepse sot mundësitë nuk do jenë të mira. Financat duhet t’ua lini në dorë specialistëve pasi vetë nuk do arrini dot t’i zgjidhni problemet.

 • bricjapi

  Marrëdhënia juaj me partnerin do lërë për të dëshiruar gjatë kësaj dite. Asnjëri prej jush nuk do i pranojë gabimet dhe nuk do dojë të hapë rrugë. As beqarët nuk do kenë fat në dashuri dhe ka rrezik të mbetën të vetmuar. Do ju duhet ende të presin disa kohë. Të ardhurat do përmirësohen më shumë nga sa e kishit menduar dhe do jeni të qetë kur të shpenzoni.

 • ujori

  Ditë mjaft interesante do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Marrëdhënia me partnerin do ketë goxha përmirësime. Beqarët nuk do lodhen aspak për të kërkuar dashurinë sepse ajo do ju shfaqet para që në orët e mëngjesit. Financat do jenë goxha më të mira se kohët e fundit. Shfrytëzojeni rastin për të bërë disa investime afatgjata.

 • peshqit

  Jeta juaj në çift nuk do jetë shumë e qëndrueshme sot. Në disa momente mund të gjendeni edhe në vështirësi dhe nuk do dini çfarë hapa të hidhni. Beqarët do jenë në humor të shkëlqyer dhe gati te bëjnë çmenduri vetëm qe ta ndryshojnë situatën. Buxheti nuk do jetë në gjendjen më të mirë të mundshme kështu që tregohuni të matur me çdo hap që do hidhni.