Horoskopi ditor, parashikimet e yjeve për sot

 • dashi

  Pjesa më e madhe e çifteve do e lënë veten të lire të premten dhe dashurojnë ashtu si do e ndiejnë. Nuk do ketë debate apo zënka të kota, kështu që shfrytëzojeni sa të mundni ditën.

 • demi

  Jeta në çift nuk do ketë ndonjë ndryshim të madh nga një ditë më parë. Venusi do të gjendet pranë në çdo moment dhe do mundohet të ruajë harmoninë.

 • binjaket

  Marrëdhënia më partnerin ka rrezik të marrë një kthesë kritike të premten. Bëni më shumë leshime dhe toleroni nëse nuk doni ta humbni atë që keni në krah.

   

 • gafore

  Për të ruajtur harmoninë dhe mirëqeniën në çift duhet të bëni shumë përpjekje gjatë kësaj ditë. Disa persona do mundohen t’iu prishin punën. Beqarët duhet të tregohen të sinqert më personat që do takojnë.

 • luani

  Ka rrezik qe debatet më partnerin të shtohen edhe më shumë të premten. Nuk do jeni të qetë për asnjë moment dhe kjo do iu mundojë shumë. Beqarët nga ana tjetër më shumë gjasa do goditen.

 • virgjeresha

  Nesë tregoheni më realistë në jetën tuaj në çift gjërat do shkojnë më mirë së kohët e fundit. Do merrni kënaqësitë që keni pritur prej kohësh.

 • peshore

  Gjatë kësaj ditë do dashuroheni në mënyrë pasiononte dhe do ndiheni mjaft mirë pranë të dashurit të zemrës. Çdo gjë do shkojë ashtu si e kishit ëndërruar.