Horoskopi ditor, parashikimet e yjeve për sot

 • dashi

  Ka më shumë shpresë për zemrat e vetmuara, Hëna është momentalisht në shenjën tuaj dhe dyfishon pasionin. Nga ana tjetër ndiheni gati për të bërë zgjedhje të rëndësishme për punën.

 • demi

  Jeni duke përjetuar një farë krize dhe ju rri mendja aty, por më mirë do të ishte të sqaronit se çfarë nuk shkon me marrëdhënien tuaj. Në punë, ndërkohë, është mirë që herë pas here të shkëputeni nga priza.

 • binjaket

  Aspekti sentimental përballet me cic-mice, por duket se kësaj situate po i vjen fundi, ka një pajtim të mundshëm në dashuri. Në punë ka një fazë pritjeje, por shpresat tuaja nuk do të jenë të kota.

   

 • gafore

  Kjo është një e diel që mund t’i bëjë çiftet në krizë të përjetojnë disa momente shqetësimi shtesë. Edhe në aspektin profesional gjërat nuk duken fort mirë, përpiquni të mos i ekzagjeroni vështirësitë që hasni në punë.

 • luani

  Ditë e shkëlqyer për lidhjet e sapolindura, kjo e diel e tetorit. Në punë, mendoni për inovacion, për gjetjen e mënyrave të reja për të punuar.

   

 • virgjeresha

  Shumë situata në dashuri janë të bllokuara, por duhet të keni durim. Edhe në punë ka probleme, vuani për energji pozitive.

 • peshore

  Nëse nuk keni një lidhje dashurore, duhet të filloni të hidhni sytë përreth. Në sferën profesionale, ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme në funksion të së ardhmes në punë.