Horoskopi ditor, mundohuni t’i bëni gjërat me qetësi

 • dashi

  Duhet të mësoni të menaxhoni më mirë situatën në dashuri, sepse ajo kërkon më shumë vëmendje. Rrezikoni të humbni gjithashtu durimin lehtësisht, dhe në disa raste humbja e durimit interpretohet si një keqardhje e madhe. Periudha mbetet e mirë edhe në punë. Keni mundësi të shkëlqyera për të vepruar më mirë dhe për të ndërtuar diçka të veçantë.

 • demi

  I dashur Demi, sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 12 tetor 2022), ka çështje të pazgjidhura që do të zgjidheshin më mirë para se të jetë tepër vonë. Për ata që janë beqarë, ndoshta është momenti i duhur që të mund të takojnë një shpirt binjak. Duhet të rifitoni stabilitetin, veçanërisht ndaj kolegëve tuaj.

 • binjaket

  Të dashur Binjakë, këtë javë do të ketë kthesën e pritur, qoftë edhe në dashuri. Lajme të mundshme pune dhe disa kontakte të rëndësishme në këtë periudhë. Ndoshta ajo përgjigje e shumëpritur do të vijë. Por ju duhet të jeni të mirë në përveshjen e mëngëve.

 • gafore

  Pamja astrale përmirësohet, por ka ende tension në ajër. Prandaj përpiquni të sqaroheni dhe të mos e merrni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Keni të gjitha kredencialet për të bërë mirë dhe për të larguar kënaqësitë e rëndësishme. Thjesht duhet të jeni më të guximshëm.

 • luani

  Sipas horoskopit, gjeni pak qetësi, edhe nëse deri tani jo gjithçka ka shkuar në mënyrën e duhur. Në veçanti, ka një tension në marrëdhëniet romantike. Flisni me partnerin tuaj dhe sqarohuni. Me këta yje është më mirë të mos bëni hapa më shumë sesa mundeni, sidomos në punë.

 • virgjeresha

  Keni ende disa komplikime me shefin në zyrë. Në përgjithësi jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të ndryshoni ajrin, prandaj shikoni përreth. Mund të realizoni një projekt për të cilin keni kohë që punoni, sidomos nëse jeni çift, si për shembull blerja dhe shitja e një shtëpie.

 • peshore

  Peshore të dashura, kjo është një periudhë shumë e favorshme për ju, prandaj përfitoni nëse doni të arrini kënaqësi të mira. Vetëm nëse nuk doni të afroni dashuri, zemra jote do të jetë vetëm. Përndryshe, së shpejti mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Situatat që krijohen këto ditë në punë janë të rëndësishme.