Horoskopi ditor, ja si fillon muaji nëntor për shenjat

 • dashi

  Që nga java e kaluar ka pasur disa pengesa të vogla, por aspekti i mirë i Hënës, këtë na lejon të rikuperojmë. Angazhimi nga ana juaj është aty dhe lajmet e reja në punë nuk do të vonojnë të vijnë në këtë muaj nëntor.

 • demi

  Në dashuri nuk jeni shumë të bindur dhe këtë e vërteton kundërshtimi i Venusit. Nga ana tjetër në punë ju është akumuluar pak tension dhe lodhja ndihet dukshëm.

 • binjaket

  Qielli i kësaj të marte është i bukur, nëse në të shkuarën e afërt keni qenë protagonistë të një ndarjeje, dëshira për një të dashur të ri/re po rikthehet dhe po ndihet! Për punë, një nga ditët më të mira do të jetë ajo e datës 5.

 • gafore

  Për ndjenjat, periudha është mjaft premtuese, por në punë ka pasur edhe mosmarrëveshje. Megjithatë tani është e mundur të rifilloni nga e para.

 • luani

  Një moment i veçantë për zemrën, ka kaq shumë gjëra për të bërë! Ngadalësimet janë të mundshme në punë dhe jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi.

 • virgjeresha
 • peshore