Horoskopi ditor, ja çfarë sjellin yjet këtë fundjavë

 • dashi

  Gjatë fundjavës dashuria do jetë protagoniste si në aspektin pozitiv ashtu edhe në atë negativ. Nëse jeni duke përjetuar një periudhë të vështirë me partnerin, fatkeqësisht do ketë diskutime, prandaj mundohuni ta shtyni gjithçka për në muajin nëntor kur Jupiteri hyn në shenjën tuaj. Megjithatë, për beqarët situata është pozitive.

 • demi

  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 tetor 2022), po përjetoni një periudhë të vështirë, as gjërat e vogla nuk ju japin kënaqësinë që prisnit këto orë. Mundohuni të shijoni jetën tuaj, qoftë edhe duke organizuar një udhëtim i këndshëm.

 • binjaket

  Kjo është një fundjavë e rëndësishme veçanërisht për ata që duhet të zgjidhin disa probleme ekonomike. A duhet të përballeni me ndonjë ndryshim? Po dhe realizojeni deri në fund të muajit.

 • gafore

  Yjet janë në favor në këto orë të tetorit. Jeni  në qendër të skenës dhe sytë janë mbi ju. Nëse keni një marrëdhënie të mirë, do të forconi lidhjen me partnerin.

 • luani

  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 tetor 2022), kushdo që ka dyshime ose has vështirësi për të zgjidhur, duhet të veprojë tani. Dielli do të jetë në formë të shkëlqyer dhe do të bëjë një ndryshim më fitimprurës.

 • virgjeresha

  Disa prej jush do të pyesin veten nëse keni bërë zgjedhjen e duhur dhe nëse ka ndonjë problem që nuk është trajtuar në detaje dhe në thellësi. Mund të ketë diçka për të rishikuar në marrëdhëniet profesionale dhe romantike. Mos bëni shumë përpjekje. Nga mbrëmja do të nisë një fazë rënie që do të zgjasë deri të dielën.

 • peshore

  Peshore e dashur, nga njëra anë je e lumtur, nga ana tjetër e pasigurt dhe e qetë. Keni nevojë për stabilitet. Thjesht bëni gjëra për të cilat nuk jeni vërtet dhe plotësisht të bindur. Ekuilibri.