Horoskopi ditor, ja çfarë parashikojnë yjet

 • dashi

  Do të ishte mirë të mos riktheni situata që tashmë kanë sjellë probleme në të shkuarën. Kjo periudhë ka ndikim edhe në frontin e punës.

 • demi

  Duket se janë ditë thuajse inkandeshente. Ata që kanë një lidhje me një person jo të lirë duhet të shmangin futjen në telashe. Nervozizëm ndjehet në punë.

 • binjaket

  Përsëri Hëna është në dizavantazh gjatë mëngjesit të së shtunës, kini parasysh, për pjesën tjetër të ditës gjithçka duket se do të shkojë mirë, por disa polemika të vogla mund të kthehen në dashuri.

 • gafore

  Përpiquni të mos bëni zgjedhje impulsive dhe emocionale këtë të shtunë, kthimi në bisedat e vjetra do të ishte një gabim. Një ndryshim kursi mund të jetë një zgjedhje e mirë në punë.

 • luani

  Çiftet që janë në krizë nëse nuk duan të flakin një histori të rëndësishme duhet të jenë të kujdesshëm. Probleme ka edhe në punë.

 • virgjeresha

  Hëna nuk është e favorshme, por do të jetë së shpejti, shtyni disa takime dhe mos e merrni gjithçka majë më majë. Ju mund të keni sukses me një arritje të mirë në punë.

 • peshore

  Mëngjes interesant, por pasditja sjell disa dyshime të vogla që ju trazojnë. Këtë të shtunë mund të mos ndiheni më mirë edhe në punë.