Art Jetese

Horoskopi ditor, çfarë i pret shenjat sot?

Dashi
Kjo e hënë do jetë ditë aktuale do të nisë një periudhë në të cilën kënaqësia e madhe do të vijë në vendin e punës, por jo vetëm, në jetën bashkëshortore, nga ana tjetër, nuk mund të përjashtohen disa shqetësime. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të vazhdoni.

Demi
Të hënën gjatë ditëve në vijim mund të lindin histori të reja larg mjedisit të zakonshëm. Kujdes i dyfishtë, veçanërisht nëse ka një ish me të cilin mosmarrëveshjet janë ende të hapura.

Binjakët
Të hënën shumë beqarë humbasin kohë me dashuri të pamundura, histori pa të ardhme. Mos u shqetësoni, ditët në vijim nuk do jenë të vështira dhe më të gatshëm do të bëjnë projekte edhe shumë të rëndësishme në çift.

Gaforrja
Të hënën, kjo do të jetë një fundjavë e pasigurt për beqarët që po përjetoni. Diçka nuk do të shtohet në dashuri. Për çiftet, fillimi i javes do të hapë një javë të rëndë, veçanërisht për ata që jetojnë bashkë.

Luani
Të hënën mund të jetë koha që beqarët të dalin me dikë. Një person që mund të jetë i rëndësishëm për ju. Për çiftet, java e re mund të jetë paksa e diskutueshme dhe e ndërlikuar për t’u menaxhuar.

Virgjëresha
Kjo javë e re beqarët duhet të kufizojnë mosbesimin, ndërsa çiftet që i kanë dhënë më shumë hapësirë ​​punës ditëve të fundit, tani duhet të kompensojnë kohën e humbur.

Peshorja
Java e re do të udhëtojë me Hënën në shenjën tuaj dhe do të përfshijë beqarët që duan të rishkruajnë faqen e ndjenjave. Për çiftet e qëndrueshme, megjithatë, një periudhë e qetë po afron.

Akrepi
Të hënën do jetë ditë e bukur për beqarët do të mbërrijnë sqarime të rëndësishme. Për çiftet, nga ana tjetër, nuk do të duhet të tërhiqen shumë në ditët në vijim.

Shigjetari
Të hënën gjëja më e rëndësishme për beqarët në ditët në vijim do jetë të kenë ide të qarta. Qiftet do kenë mundësi të zgjidhin çdo keqkuptim që ka lindur së fundmi.

Bricjapi
Të hënën ditët e ardhshme për ju do të jenë ditë takimesh të rastësishme sidomos për beqarët më të gatshëm. Çiftet do rikuperojnë një pjesë të marrëdhënies së humbur.

Ujori
Të hënën, të betohesh për dashuri të përjetshme në ditët në vijim nuk do të duket gjëja e duhur. Beqarët në këto orë do të jenë në kërkim të hapësirave të lirisë dhe në të njëjtën kohë një person me të cilin do të ndajnë projekte dhe ideale.

Peshqit
Të hënën e ditët e ardhshme që do vijne për beqarët do jetë momenti i duhur për t’u takuar. Në çift, nga ana tjetër, do të jetë e mundur të flitet me qetësi. Trajtimi i problemeve dhe zgjidhja e tyre.

/Shqip.com