Rozë

Hakmerret Kiara, dërgon Oltën në nominim

Kutia e pandorës këtë prime ishte për Kiarën.

Kiara fitoj një pushim në Maldive çift, dëshirë kjo për të cilën i kishte bërë kërkesë edhe Luizi “Vëllait të Madh”.

Gjithashtu, Kiara do të duhej të dërgonte në nominim tre persona.

Ajo nominoi: Oltën, Dea Mishel dhe Tean.

Njëra nga ato do të largohet të shtunën.

/Shqip.com