Rozë

Getinjo probleme me drejtësinë?

Getinjo

Një tjetër artistë shqiptar duket se ka probleme me drejtësinë.

Me shumë gjasë, reperi i njohur Getinjo është arrestuar.

Kjo të paktën sipas vëllait të tij, Mozzik i cili lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

Mozzik kërkoi lirimin e Getit.

Derisa ajo që të bie në sy është fakti se Getinjo nuk figuron më në rrjete sociale, pasi Instagrami i tij rezulton e deaktivizuar.

Pak ditë më parë, nga xhirimet e videoklipit në Zvicër, Getinjo ishte shfaqur në një fotografi në Instagram me një shumë të madhe parash dhe qese CBD nën mbishkrimin: “Stop drogës. Kjo është CBD”.

Nuk dihet nëse ai ka vërtetë probleme me drejtësinë apo është thjesht një lojë e Mozzik.

/Shqip.com