Sport Shqiptar

FC Malisheva zyrtarizon transferimin e ri

FC Malisheva

Klubi sapo inkuadrar në Siperligën e Kosovës, Malisheva, ka kompletuar transferimin e Azem Bejtës, shkruan Shqip.com.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë skuadra përmes rrjetit social “Facebook”.

Bejta ishte pjesë e skuadrës së Drenicës për 18 vite, derisa vendosi të provojë aventurë të re, kësaj radhe te Malisheva.

Klub i Malishevës i ka uruar mirëseardhje mbrojtësit duke i uruar fatë në karrierë dhe jetë./Shqip.com

Azem Bejta gjatë prezantimit te Malisheva