Rozë

Eurovisioni publikon listën me këngët më të klikuara të janarit, kënga e Luiz Ejllit renditet e dyta

Një ndër festivalet më të muzikës “Eurovision”, ka publikuar listën me 20 këngët më të dëgjuara të festivalit.

Lista e publikuar në Youtube, shfaq edhe këngën e këngëtarit tashmë shumë të njohur Luiz Ejllit.

Kënga e titulluar ‘Zjarr e ftohtë”, u këndua nga Luizi në vitin 2006.

Luizi është ndër banorët që ka arritur një shifër marramendëse të shikueshmërisë dhe klikimeve në rrjete sociale.

Ai është shndërruar një fenomen dhe ka arritur të fitojë zemrat e shumë shqiptarëve.

/Shqip.com