Rozë

E papritur/ Pas Albit edhe Arta lë shtëpinë e BBV, Vesa e Rike shpërthejnë në lot

Përveç Albit, Arta është banorja e dytë që ka dalë nga shtëpia e Big Brother VIP mbrëmjen e sotme, duke lënë në mes ëndrrën për të vazhduar rrugëtimin drejt çmimit të madh.

Largimi i Artës në televotimin e dytë me pyetjen: “Kë doni të shpëtoni?” ka lënë banorët si Rike, Vesa dhe Romeo të përlotur, për shkak të marrëdhënies që kishin krijuar, një raport i mirë miqësor.

Shumë e bukur për mua si eksperiencë, por është jashtëtokësore. Kur je brenda aty, duket që shumica e banorëve kanë hyrë në një trajnim për të pasur një sjellje të caktuar. E dio që jashtë nuk mundet të kuptohet.

Më shumë lojtar dhe tregon veten më pak se të tjerët? Më ka ndodhur me Ilnisën që e ka bërë personazhion e vërtet, por ka raste që tregon personalitetin e saj”, tha Arta pas eliminimit.

Jam e lumtur që nuk u ktheva dhe mos u mërzini. Qëndroni të fortë, vazhdoni sa më shumë të mundeni në debate, ama mos shani, por më shumë argumente”, ishte mesazhi i Artës për banorët.

/Shqip.com