Rozë

E bija mirëpret lidhjen e Diola Dostit me biznesmenin e njohur

Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu javën e kaluar zyrtarizuan lidhjen e tyre duke postuar një foto në Instagram ku shfaqnin dhe dashurinë për njëri-tjetrin.

Kjo lidhje mesa duket është mirëpritur edhe nga vajzat e Diolës, pasi një njëra prej tyre Bleza ka postuar një foto së bashku me mamanë dhe partnerin e saj të ri. Foton e ka shoqëruar me dy zemra të kuqe.

Bleza duket shumë e lumtur që e ëma ka gjetur sërish dashurinë.

/Shqip.com