Rozë

Dyshja e njohur vijnë me projektin e ri muzikor (Video)

Noizy dhe Era Istrefi kanë bashkuar sërish forcat për një projekt të ri muzikor.

“Take a look” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Dyshja kanë bërë një paraqitje të mahnitshme në klip, me Erën që shfaqet në disa skena provokuese.

Kjo vjen pak ditë pas projektit të tyre “Ama” që ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në YouTube.

Të njëjtit së fundmi u komentuan për një afërsi në koncertin e Noizyt, ku la të dyshohet se mund të jenë më shumë se miq.

/Shqip.com