Lajme

Dy raste aktive me COVID-19

Në Kosovë momentalisht janë dy raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë rast pozitiv dhe asnjë rast vdekje.

Statistikat

Në këtë interval kohor janë realizuar 14 testime.

Numri total i dozave të administruara është 1 milionë e 836 mijë e 782 vaksina.

/Shqip.com